[]

gunu birlik kiralik arabayla bursa

bursa da bi ofise gitmemiz gerek mesai saatleri icerisinde acik olan.

istanbul taksimden araba kiralayip gunun hangi saatleri en az trafige maruz kaliriz?
osmangazi koprusu gecis 71,5 tl yaziyor. bu fiyata cok kullanisli mi korfezden dolassak ne kadar zaman kaybederiz? koprulu 3 saat koprusuz 4,5 saat veriyor google maps saat 16:30da

3 kisi olucaz annem-ben-abim

 
İmkaniniz varsa havalimanindan gece kiralayin. Gece cikin. Sabah varinca teslim edin. Tek yon ucreti de odeyeceksiniz haberiniz olsun. Bunlar olmazsa bence oglen 11 gibi cikin aksam trafigine kalmayin Bursa'da da.


  • ykyt  (08.03.18 17:41:09) 
kopruyle de gitsen feribotla da gitsen donuste mutlaka trafik olacak. maalesef.


  • diye yazdim ama hep yalan  (08.03.18 17:46:56) 
Sabah 7 gibi çıkarsan Kurtköy tarafında 20-30 dakikalık sıkışıklık haricinde rahat gidersin. Dönüş için akşam saatlerinde illa trafik oluyor. Gişelere Saat 8 gibi gelirsen biraz daha rahat gibi sanki.

Alternatif olarak Yenikapı'dan feribota binebilirsiniz.
  • zombi  (08.03.18 18:57:02 ~ 19:00:12) 
yenikapı-mudanya feribot u kullanabilirsiniz.


  • paudi  (08.03.18 23:29:19 ~ 23:32:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.