[]

üni.de çalışan uzman-şikayet

arkadaşlar benim yüksek lisansım bitti ama proje olduğundan okula gidip geliyorum.
araştırma merkezinde laboratuar.
şimdi burada bi uzman var. ingilizcesi olmadığı için yükselemiyor onunla birlikte başlayanlar doçent olmuş. bu bir de torpilli. bişey yapamadığından bize sarıyor.

şimdi normalde benim bildiğim mesai 8-17. ama bu her gün ya 9'da ya da 10'da geliyor. cuma günleri namaza diye gidip 15te geliyo. öğle yemeklerinden sonra 1 saat ortada yok. 16 da çıktığı da çok oluyor. bir de burada arkadaşları var onların yanına çaya diye gidiyor mesela 1 saat ortada yok.
şikayet edebilir miyim? edersem ne olur?
yüzüne söylemiştim, -ben bazen gece saat dokuza kadar burda oluyorum falan demişti. ama o da kırk yılda bir.

 
bir şey olmaz ona.


  • helenart  (08.03.18 15:18:31) 
isimsiz bimere yazın 8 10 kişi, illa bişey olacaktır.


  • Photographer  (08.03.18 15:23:32) 
Akademide çalışma saatleri, genel hareket tarzı o şekilde zaten.


  • KaraSakall  (08.03.18 15:34:05) 
uzman, idari personel olarak geçiyorsa şikayetini delillendirerek yapabilirsin. aksi takdirde sana karşı (haklı da olsan) delillendiremediğin için iftira davası açabilir.

uzman, akademik personel olarak geçiyorsa geçiyorsa -ki artık yeni yasa ile birlikte uzmanlar öğretim görevlisi olarak geçiyor diye biliyorum- günlerce hiç gelmemesi dışında bi yaptırımı yok bildiğim kadarıyla. aha da danıştay kararını içeren haber: www.memurlar.net
  • yemrem  (08.03.18 15:38:24) 
Daha dün bununla ilgili haber gördüm, akademisyenin 8-5 odasında olması gerekmiyor diye karar çıkmış mahkemeden. Mesaiye hiç gelmediği kanıtlanırsa ancak o zaman bi yaptırımı olur.


  • mezzosprite  (08.03.18 15:38:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.