Cikolata yiyince mutlu oluyor musunuz gercekten?

Bana cok uzak oldugu icin merak konum, cikolata yiyince gercekten mutlu olan insanlar var mi kisa sureligine? Ne bileyim bana hicbir sey olmuyor cikolata yiyince. Izgarada kirmizi et, kebap turevleri disinda yiyince mutlu hissettigim bir sey yok:)
Cikolata etkisi var mi gercekten?

Kaliteli bir çikolataysa oluyorum.

  • dissendium  (08.03.18 00:27:45)
3-4 yıl önce evet mutlu oluyordum ama artık yediğimiz çikolatalar çikolata değil hıyar tadında olduğu için alamıyorum.

  • xu  (08.03.18 00:32:42)
uzun süredir yememiştim, bu akşam iş çıkışı bir tane çokonat yedim, çok hoşuma gitti. mutlu oldum diyemem ama keyif aldım gerçekten. çikolata yiyip mutlu olmak çok garip geliyor, yok, keyif almaksa kasıt, makul karşılarım. ama mutlu olmak... ne bileyim...

  • rahip janick  (08.03.18 00:34:38)
Sevdiğim bir şeyi yediğimde mutlu oluyorum. Çikolata yediğimde de, pizza yediğimde de; olayın direkt çikolata ile pek alakası yok. Serotonin salgılatırmış yok bilmem ne muhabbeti abartı.

Kimi de kuşkonmaz yiyince mutlu oluyor mesela.
  • Bruce  (08.03.18 00:36:22 ~ 00:37:53)
Katıları değil de nutella gibi akışkan olanları yiyince iyi hissediyorum. Çocukluğumu hatırlattığı için sanırım.

  • delicevat  (08.03.18 00:40:54)
evet tüm vücudumu inanılmaz bir mutluluk sarıyor. resmen huzur doluyorum çikokata yiyince.

  • sta  (08.03.18 00:53:28)
Ben cikolata yiyince dolar kac para onu bile unutuyorum.

  • ykyt  (08.03.18 10:43:45)
hayır

  • lonelyman  (08.03.18 11:11:35)
Evet

  • haykorsamdunyaya  (08.03.18 11:21:35)
yok ben olmuyorum, tatlıyı herkesten çok sevdiğim için her tatlı şeyi severek yerim ama mutluluk hormonu salgılanıyor bıdı bıdı durumu olmuyor, anlık mutluluk bile yok:)

  • pamuk helvalar cebe  (08.03.18 12:32:29)
Ben cok mutlu oluyorum. Hele ki kaliteli bir cikolataysa Lindt falansa.

  • chitosan  (08.03.18 12:39:34)
yemeğe düşkün olduğumdan ve lezzete önem verdiğimden, o an yemek istediğim şey neyse ve ona kavuştuysam aşırı mutlu oluyorum; tatlı tuzlu fark etmiyor. güzel bir çikolatayla da uçuşa geçmişliğim var o yüzden. yeter ki canım istesin ve güzeline kavuşmuş olayım.

ama yemekte daha sık yaşıyorum bunu, tatlıya nazaran. hatta yerken bir yandan oturduğum yerde mutluluktan sallandığım bile oluyor. :| (utanmasa kalkıp dans edecek)
  • treamorg  (08.03.18 12:41:13)
Çok mutlu oluyorum ama sonra da mutsuz oluyorum aldım yine bir sürü kaloriyi diye

  • mutlusismankedi2015  (08.03.18 13:01:02)