indirimli akbil başvurusu

nerden yapıcam bunu? örtmen olduğum için indirimli olanından alıcam. arkadaşım bugün çapa'dan almış, nerelerden başvurabileceğimi bulamadım.

mecidiyeköy'e en yakın nereden alabilirim?

Eskiden Karaköy'deki Tünel'in oradan yapılırdı. Okulunuz yapmıyor mu?

  • sourlemonade  (17.02.10 18:49:57)
bildiim iki yer var. biri karaköy tünel dğeride çapatıpın biraz gerisinde tramvayların park ettiği biyer war. orada sanırım. tavsiyem hocam netten başvur akbile, sana ödemen gerkeen tutarı bankayı falan söylüyo, resmini koyuyosun netten, gidiyosun söylediği şubeden uraşmadan alıyosun. ben annemin için öyle ettiydim kendiside örtmendi.

  • rereroro  (17.02.10 18:58:10)
okul yapıyor da nisan ayında falan geliyomuş okuldan başvurunca. belgelerin topluca gidip gelmesi zaman alıyormuş. aceleyse gidip kendiniz alın dediler.

rereroro, kaç gün sürüyo o işlem? yarın başvursam cuma gidip alabilir miyim?
  • sezercik yavrum benim  (17.02.10 19:08:14 ~ 19:09:57)
iett'nin sitesinde yapılan başvurularda 2009 yılına ait kart düzenlenmektedir yazıyor. sanırım şu anki akbillerin geçersiz olmasını bekleyeceğiz yeni akbil başvurusu için.

(git: #123471)

hee ben sandım ki halihazırda 2009 akbili mevcut sizde, değiştirmesini soruyorsunuz :] tamam jeton düştü şimdi =P
  • arpacik kumrusu  (17.02.10 19:15:37 ~ 20:21:52)
şu anda akbil alırsanız, nisan'da 2010 akbilleriyle değişmek zorunda kalırsınız, ama her türlü akkbil çıkartmak tabii ki daha karlı olur.
pazartekke, karaköy ya da hasanpaşa şubelerinden alabilirsin.

  • baldur  (17.02.10 19:33:22)
arpacik kumrusu, dediğin gibi arkadaşımın aldığı da 2009'un akbili... ama indirimli olduğu için 1.5 tl yerine 0.85 tl veriyosun... her binişte 0.7 tl kar edicem, günde 2-3 kere bindiğim düşünülürse 2 ayda zengin olurum :)

  • sezercik yavrum benim  (17.02.10 19:41:40 ~ 19:42:11)
örtmenim emin deilim kaç günde aldıgımdan ama çok rahat aldıgımdan eminim.

  • rereroro  (17.02.10 20:57:59)