[]

bu kupon neden kaybedildi

hizliresim.com

San antonio macına ms1 oynanmıs zaten?


 
Bak grizzlesa 11,5 handikap vermiş, yani spursun 12 veya daha üstü bir farkla yendiği durumlarda ms1 kazanır demek oluyor bu. Fark 2de kalınca yatmış. Basketbol maçları handikaplı oynanır 1 de 2 de aynı oran olduğu için.
Diğer kuponların da handikaplı ama daha fazla fark olduğu için hepsi tutmuş.

  • cokponcik  (06.03.18 12:43:36 ~ 12:44:30) 
basket maçlarında sabit handikap olur spurs'un yendi sayılması için en az 12 sayı fark yapması gerekiyormuş. parantez içindeki 11.5h onu ifade ediyor.


  • captainobvious  (06.03.18 12:44:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.