01:30'dan sonra uyuyup 02:50 'da uyanabilmek

Normal şartlarda 1,30 saat uyuyup uyanmak istesem hayatta yapamam ancak, ne zaman gece uyumaya kalksam sürekli 1 saat 1,5 saat sonra uyanıyorum. Sonra da geri uyuyamıyorum güneş doğana kadar. Nedir bu problem böyle ? Doktorluksa; doktorun aptalına denk gelmemek için hangi doktora gitmeli ?

Ben sleep cycle'ı ile ilgili olduğunu düşünmüyorum, benimki çok saçma çünkü. Bu sabah mesela 9-10 gibi uyuyacağım, dört beş gün öncesine kadar gece 11-12'de uyuyordum, ondan önce gene gece 3-4-5 şeklinde sürekli dolanıyor. Üzerimde gelecek kaygısı da hakim. Ancak 8-9 saat rahatça uyuyorum kaçta yatarsam yatayım.

  • i was made for you  (06.03.18 05:19:53 ~ 05:20:25)
bebeklerde vardır bu, derin uykuya geçişten önce bi uyanırlar bazı bebekler. yattıktan yarım saat 1 saat sonra.
konuyu doktor seviyesine taşımadan önce, deneme amaçlı bi süre 12 civarı yatmayı deneyebilirsin. hiç uykun gelmiyor gibiyse öncesinde yorucu aktivitelerle dolu bir gün geçirebilirsin. white noise tarzı destek alabilirsin.

  • stanley weber  (06.03.18 12:35:08)