Louvre Müzesi online bilet

Gün ve saat seçiniz diyor sitesinde bilet alırken. aldığım gün yerine başka gün ziyaret etme imkanım var mıdır?

"It is valid only for the chosen service, date and time." demişler ama saçma geldi bana bu yav.

Niye online bilet aliyorsunuz ki? Pek bi esprisi yok. Eiffel icin mantikli da.

  • brkylmz  (05.03.18 19:22:47)
paris pass al

  • pinkpeony  (05.03.18 19:25:42)
@brkylmz

deli gibi kuyruk oluyor dediler de o yüzden online bakayım dedim.
  • efreet sultan  (05.03.18 19:31:30)
deli gibi kuyruk olduğu falan yok, metrodan çıktıktan sonra alttaki gişeye gidin orda sıra az olur her zaman. uğraşma online bilet falan.

  • ada meltemi  (05.03.18 20:45:10)
yani diyenlerin vardir bir bildigi ama hic kuyruga denk gelmedim (3-4 kere yaz ve kis)

  • brkylmz  (05.03.18 20:45:50)
ben de birkaç kez ayrı zamanlarda gittim (kış+bahar+yaz) louvre u hiç sakin görmedim. giriş kalabalık oluyor ama gişe harici kenarda kredi kartlarıyla bilet alınabilecek yerler de vardı sanki.

  • pinkpeony  (05.03.18 21:25:29)
alakasız yorum: eğer denk getirebilirseniz her ayın ilk pazarı bedava olur, 15 euro az para değil. ama deli gibi kalabalık da olur o ayrı.

  • halanne  (05.03.18 21:32:35)