Kasko seçiminde neye dikkat etmem lazım?

Araba aldığım 4 5 ay oldu ama hala kasko yaptırmadım. Yaptırmam lazım. Önereceğiniz firma olur mu? Dikkat etmem gereken ya da kandırılma ihtimalim olan durum olur mu?

biz unico'dan yaptırmıştık. bir kazamız oldu, onda da sadece ikame araç talep ettik, o da zaten hemen geldi. onun dışında hiç sıkıntı yaşamadık.

*imm'yi yüksek tut. (100 bin tl mesela)
*ikame araç da ben her ihtimale karşı 7+7 yaptırıyorum.

yukarıdakiler standart poliçelerde daha düşük, bunları bu şekilde yaparsan daha rahat edersin.
  • jihat  (04.03.18 22:07:36)
kaza sonrası poliçe bir alt kademeden başlayanlar var. benimki öyle mesela. %60 hazarsızlık indirimi var, Allah korusun bir kaza ve tamirattan sonra poliçe %50 den başlayacak sıfırlanmayacak.

araç tamiri nerede yapılacak onu seç. orijinal servise gitsin. onların belirledikleri yerlere gitmesin.
  • c1b2k3  (04.03.18 22:29:14)
valla ben pert olursa alacağım paraya bakıyorum ufak tefek şeyler için zaten servise arabayı günlerce bırakmayı sevmiyorum. verdikleri araç da hep muadili oluyor nedense. o yüzden artık ucuz olanı yaptırıyorum az biraz da ucuzların içinden eli ayağı düzgün olanları seçiyorum.

  • monkey  (04.03.18 23:25:52)