[]

samsung akıllı kumanda bozulması

tv nin kumandası şu modelden

urun.n11.com

pili bitiyordu, pilini değiştirdim şu an hiç çalışmıyor. arkada pairing tuşu var onu da denedim ama tv yi görmüyor.

sorun ne olabilir

piller bitik değil denedim ve doğru takılmış durumda

 
aynısı değil ama bir samsung akıllı kumanda da bende var. bir kaç kez düşünce temas sorunu yaşıyor. hassasiyeti fazla. app indirdim onunla kumanda ediyorum arada. tv de açma kapama düğmesi yok o yüzden illa kumandayla açmak lazım.


  • 3/3  (04.03.18 22:03:36) 
benim pointer bozuldu. aradım samsungu bedavaya yenisini yolladılar.


  • mikahakkinen  (04.03.18 23:42:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.