[]

Yanlis mi yaptim?

Merhaba,

Doktora ogrencisiyim, ayni zamanda danismanimin benim alanimla ilgili olan bir yuksek lisans bolumunde teaching assistant'im. Sinifin bir Facebook grubu var. Grupta danismanimla beraber ben de varim. Danismanimin onemli duyurulari Facebook uzerinden yaptigi oluyor. Yarin ogrencilerin benim girdigim derste anlatilan konulari kapsayan bir sinavlari var ama sorulari ben hazirlamadim ve ne cikacagini da bilmiyorum. Facebook uzerinden bana ulasip soru soran ogrencilerin sorularini cevaplayarak yanlis mi yapiyorum? Bazisi bende ekli bazisi degil. Sonucta isteyen mesaj atip soru sorabilir, degil mi?


 
sınav ile ilgili sorularsa kesinlikle cevap verme.
ders ile ilgili sorularsa cevaplamanda bir sakınca yok tabi ki.

  • basond  (04.03.18 19:15:21) 
@basond sinav ile ilgili dedigim gibi gercekten bir sey bilmiyorum. Sorular derste isledigim konularla ilgili, bunun hesaplamasini nasil yapmistik, surasi neden soyle, gibi.


  • voyager 1  (04.03.18 19:16:59) 
ulaşmak isteyen ulaşır, ayrıca dersle ilgili ise sorun yok soruların.


  • gezegen olan pluton  (04.03.18 19:20:30) 
kötü bir pencereden bakmak istiyorum. hepimiz öğrenciydik bir zamanlar. biliyorsunuz öğrenci arasında sır pek yoktur ders konusunda.

dersinizi bilmiyorum ama şöyle düşünün.

ali: 2+2 kaçtır dedi 4 dediniz.
ayşe: 2*3 kaçtır dedi 6 dediniz.
faruk 6/2 kaçtır dedi 3 dediniz.

soruları da bilmediğiniz için sınavda bu ya da buna benzer bir soru çıkması çocuğun da o soruyu yapması ve daha sonra arkadaş ortamında bu soruyu voyager 1 bana fb'de çözdü dese ve bu yayılsa size hiç ulaşamayanlar tarafından adam kayırma olarak görülebilir.

bence sorular konusunda farklı bir tutum sergileyin. soruları herkese çözün. bunun için fb mesajlaşma kısmı açılabilir.
  • blue eyes white dragon  (04.03.18 21:14:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.