Atatürk Havalimanı'ndan Silivri Cezaevi'ne nasıl gidebilirim?

Soru başlıkta. Şimdiden teşekkürler.

ya havalimanindan metroyla otogara gidip, ordan 303b otogar-cezaevi otobusune binersiniz (saatlerini kontrol edin ama seyrek kalkiyor biraz), ya da havalimanindan metroyla yenibosna, ordan 303 silivri otobusu, silivri otogarda inip cezaevi minibusune binebilirsiniz. bir diger yol da havalimanindan metroyla herhangi bir metrobus duragina aktarma yapip metrobusle tuyapa kadar gidip ordan 300 nolu otobuse binebilirsiniz. o da 303b kadar olmasa da seyrek geciyor, saatlerine muhakkak bakin. yine otogarda inip cezaevi minibusune bineceksiniz sonra. 300 daha hizli gider, 303 ozel halk otobusu oldugundan dolmus gibi her yerde durur, biraz daha uzun surer.

sunu da ekleyeyim, zaman sizin icin onemliyse ve 303e binecekseniz yenibosna'dan binmeyin. e5 trafigi hic bitmiyor. ayakta kalmaniz onemli degilse metrobusle tuyap'a kadar gidip ordan 303e binin, 5 dakikada bir geciyor. ayni zamanda oturmak da istiyorsaniz, metrobusten mustafakemalpasa duraginda inin, yer bulma sansiniz yuksek olur, trafigin de bir kismini cekmemis olursunuz.
  • pide  (03.03.18 23:35:30 ~ 23:55:47)
300 303ten çok daha hızlı bir yol olur, çünkü şirinevlerden metrobüse aktarma yaptığınızı varsayarsak şirinevlerden tüyapa kadar çok büyük trafikler olabiliyor. Saatinizi bilmiyorum ancak öğlen 11-15 veya akşam 20'den sonra değil ise metrobüse binip tüyapa kadar gidin. Vakit kazanırsınız

  • oekuklu  (03.03.18 23:55:31)