Dosya isimlerini topluca degistirme

Icin bir program var midir acaba?

Soyle izah edeyim bir muzik albumu dusunun klasor halinde track 1 track 2 olarak sirali. Ben bu muzik albumundeki sarkilari bir pdf veya word dosyasindan otomatik olarak isimlendirmek istiyorum, her bir sarki ismini, sirayla. Manuel olarak degil tabi ki :)

Tesekkur ediyorum.

zamanında sözlüğe şöyle bir şey yazmışım ama tekrar duyurunuzu okuyunca aradığınız şey değil galiba.

yine işinize yarar belki diye paylaşayım.

eksisozluk.com
  • efreet sultan  (02.03.18 15:41:02)
kafanıza göre isim değil, geçek isimlerini istiyorsunuz tabi değil mi? (şarkılar da mp3 doğru mu)

  • kisa  (02.03.18 15:41:21)
www.lifewire.com
bunlardan birini deneyebilirsiniz. Verdiğiniz listeye göre değil de internette arayıp bulup yapar

  • kisa  (02.03.18 15:42:27 ~ 15:42:48)
Tabi ki, yani trackler halindeki albumu bir word veya pdf dosyasindan guncellemek, isimlerini ve mumkunse id taglerini guncellemek istiyorum.

  • bruceandwayne  (02.03.18 15:42:36)
Mp3 degil wav veya aiff geneli.

  • bruceandwayne  (02.03.18 15:43:02)
müzik dosyalarının isimlerini toplu halde değiştirme için www.mp3tag.de

  • unifeel  (02.03.18 15:44:04)
Arkadaslar burada kilit nokta elimdeki word veya pdf dosyasindan guncellemek.

  • bruceandwayne  (02.03.18 15:45:10)
muhtemelen verdiğim link işinize yaramayacaktır :S

  • kisa  (02.03.18 15:45:34)
önce bu şekilde isimleri düzenle i.hizliresim.com %artist% - %title% şeklinde olmasına dikkat et. sonra da yukarda gönder simgesine tıklayıp word ya da txt isediğin dosya biçimini düzenlediğin isimleri aktar. i.hizliresim.com word de düzenle sonra gene aktar. rtf=word

  • unifeel  (02.03.18 15:55:59 ~ 15:58:17)
Yapmak istedigim klasordeki tum sarkilari,ki her birinde minimum 99 track var, import edecegim pdf veya word dokumanindan otomatik olarak isimlendirmek. Teker teker yazma ile ugrasilamaz zira fazla sayida klasor ve track var.

  • bruceandwayne  (02.03.18 16:09:09)
Arkadaslar buldum, birilerinin isine yarar diye buraya birakiyorum, tekrar tesekkurler.

www.creativefieldrecording.com
  • bruceandwayne  (02.03.18 16:16:44)