İyi bitecek mi be?

Gönül işi değil ama dert işi.

İyi bitecek mi be?

iyi şeyler bitmez ki demeyi çok isterdim ama

"ve bazen iyi şeyler biter ki daha iyileri başlayabilsin"
  • kablelvuku  (01.03.18 12:04:58)
başlangıcı olan her şeyin bir sonu vardır. iyi yahut kötü bitmesi ise tamamen sana bağlı.

  • naksidil  (01.03.18 12:15:10)
@blue serenity, hahah oraya nasıl bağladın ya. Gönül işi değil demiştim oysa ki.

Yüksek lisans tez aşamasındayım ve maalesef sakız gibi uzadı 1 sene oldu ve ben çok bunaldım, yoruldum. Çalışamayıp çok vakit kaybettim dönem dönem. Ve şimdi salı sunum var ancak benim bütün çalışmalarım yarım yamalak, hiç memnun değilim bu aşamada bu materyalle. Çok daralıyorum son haftalarda o yüzden böyle bir dert yandım burada.
  • senolll  (01.03.18 13:39:02 ~ 13:39:28)