Hasta oluyorum galiba :(

Boğazım yanmaya başladı. Hafiften burnumu da çekiyorum şu an. Çok ince giyiyorum, bugün de bayağı rüzgarlıydı. :'( Hasta olmak istemiyorum. :( Boğaz ağrısından nefret ediyorum. Ne yapayım? Nane limon olur mu? Limonu mu yesem? Sarımsak işe yarar mı? Napayım a dostlar?

hazır üşüttüm, midenin de anasını ağlatayım diyorsun yani. enteresan...

  • Photographer  (01.03.18 02:35:41)
hiç yardımcı olmuyon fotocu kardeş :(

  • thomson'un uzumlu keki  (01.03.18 02:46:21)
Meyveye saldır. Nane limon da iyidir, boğazın yumuşar.

  • sylr  (01.03.18 02:50:25)
aşırı sıcak içme, ılık iç sıcak içecekleri

mesela c vitmini takviyesi yapabilirsin, limon olur, portakal olur.

bunun dışında terlemeyi deneyebilirsin, bunun için de çeşitli formüller var elbet.

öksürüğün varsa eğer soğan suyu kürü deneyebilirsin.

1 soğanın kabuklarını soyup, ikiye bölüp. 1.5 su bardağı su da 10 dakika kaynatıp, ılıktan sıcak içmek gibi

bu bağışıklık sistmeine de iyi geliyormuş, kadınsal şeylere de. günde 2 defa içebilirsin.

ıhlamur mesela güzel terletir insanı. bol limonlu oh.
  • Photographer  (01.03.18 02:55:28)
Tylolhot candır. Kronik faranjitimi iflah eden tek şey.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (01.03.18 03:00:01 ~ 03:01:05)
tavuksuyuna bol karabiberli limonlu çobayı unutma.

  • Photographer  (01.03.18 03:00:18)
herkese teşekkürler. tyhol hot yok maalesef, asist diye bişi buldum evde. ama o işe yaramaz galiba. evde limon dışında meyve de yok. :( limon, nane, karabiber karışımı yaptım. aspirin varsa ona da bakayım. eczaneye uğrayıp alayım o ilacı.

  • thomson'un uzumlu keki  (01.03.18 03:28:02)
  • Fayfa  (01.03.18 10:30:49)
nurofen+aerius alıyorsun sonra da bana dua ediyorsun. :)

  • naksidil  (01.03.18 10:36:40)
Domuz gribinin bir versiyonunun salgını var. Ben de böyle meyve falan atlatmaya çalışırken bayılıp bir de kafamı yardım. Aman dikkat, basit bir soğuk algınlığı olduğundan emin olun bence.

  • Phoebe  (01.03.18 10:40:46)
zencefil kökünü rendele ve bal ve limonla çiğne

  • €xpolerer  (01.03.18 12:22:32 ~ 12:22:48)
kalın şeyler giyin.

  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (01.03.18 12:27:28)