[Ankara] 8 Yaşındaki çocuğa dil eğitimini nereden aldırsak ?

Aslında biraz da sosyal bir yer-belki bi' kampüsü- olursa daha da seviniriz, çünkü malum hem çocuk olaydan sıkılmasın hem de biraz eğlenebileceği bir yer olsun. kendi kendine de gitmek istesin, gitmek için bizi darlasın biz zorlamayalım(zorlamamış gibi görünelim)

not: JW Marriot cevabı verebilecek potansiyeldeki arkadaşlar için de kontenjanlarını ayırdım, laflarınız hazır dilediğiniz zaman gelip alabilirsiniz.

maddi imkan varsa güzel bir koleje yollayın. ankara ted, tevfik fikret falan.

kurs çocuğu bunaltır.
  • Revia  (28.02.18 18:29:49 ~ 18:33:00)
çocukla evde ingilizce konuşun. Devamlı maruz kalırsa çok daha kolay öğrenir. Grameri de okulda öğrenir daha sonra.

Ben askerdeyken bir subay eşi vardı, kızları okula başlayana kadar sadece ingilizce konuşmuşlar. Çocuğun ana dili bildiğin ingilizce, ingilizce düşünüyor. Türkçeyi de güzel konuşuyor şu an. Türkçe'yi neredeyse okulda öğrenmiş.
  • rahip janick  (28.02.18 18:44:46)
yazin 2-3 ayligina yurt disinda dil icin kursa kampa falan yollayabilirsiniz ki kendi yas grubunda falan onu eglendirici bir aktivite olur. google'a yazarsaniz cok secenek cikiyor.

bu arada benim tanidigim bilkentteki kolej veya ted tarzi yerlerden mezun insanlar guzel ingilizce konusur. yani yetersiz degil bence 8 yasindaki biri icin. dedigim gibi ara sira yurtdisina da yollarsaniz sukela olur.
  • hot potato  (28.02.18 20:58:01 ~ 21:02:08)