[]

yassah

iş arama duyuruları yasaktı, unutarak bunu, bir arkadaşın ricasını yazmıştım biraz önce. yani böylesine bir konuyu aşmanın bir yolunu bulamadı mı yahu duyuru? iki sene önce de tartışmıştık konuyu buradan arkadaşlarla. aynı tas aynı hamam devam yani..
 
@acemi, sözlükteki, ekşi sözlük iş ağı başlığında yer alanları da şikayet ediyor musunuz?


  • pisiklet  (28.02.18 14:57:05) 
@pisiklet ekşi sözlükteki ilgili başlıktaki ilanlar/entryler de yasak. silinmesi gerekiyor.


  • silah taciri  (28.02.18 15:17:55) 
iş arama yasak mı?
benim bildiğim iş ilanı vermek yasak

  • €xpolerer  (01.03.18 10:11:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.