[]

Uçuş saatinden 3 saat önce geldim

Hatun bana anca acilin orta koltuğunu verdi. Sağ sol yokmuş. Acaba paralı satış için mi bekletiyor yoksa gerçekten dolu mu? Dolu olacağını hiç sanmıyorum :/
 
Hangi havayolu ki? Online check-inde koltuk seçimi ücretsiz THY'de, online yapanlar kapatmış olabilir kenarları.


  • kobuzchu kiz  (28.02.18 13:34:09) 
Anadolujet. Aciller onlineda ücretli.


  • gameofannen  (28.02.18 13:35:10) 
girin bakın telefondan onlayn çekine, dolu mu boş mu görürsünüz.


  • kibritsuyu  (28.02.18 13:41:32) 
Ucagina gore degismekle birlikte min 12 tane acil cikisin 8i cam kenari ya da koridor. 8inin de satilmis olma ihtimalini cok cok dusuk goruyorum ben. Son ana kadar satmak icin bekletiyorlar bence.

Bu arada ben acil cikisi alabilmek icin onden online check-in yapip kontuara hep son anda gidiyorum. Basari oranim %30-40 gibi. Sizin taktikle oraniniz ne tahmini?
  • elon  (28.02.18 14:06:22) 
Online check in açılmadı. Galiba bekletiyorlar satmak için. Halbuki 1 saatte bile bulabiliyordum ben hep.


  • gameofannen  (28.02.18 14:20:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.