[]

algida dondurma

bundan 5-10 yıl önce yediğimi hatırlıyorum hala var mı bilmiyorum, süt beyaz bir dondurmaydı çubuklu . buzparmak mıydı buzbilmem neydi sanki neydi bunun adı?
 
Minimilk- efsaneydi bea


  • ırene adler  (28.02.18 13:28:57) 
Minimilk'ten sonra bi de Karbeyaz çıkartmışlardı.


  • saygilarefendim  (28.02.18 13:29:58) 
mini milk in resmine baktım aynen böyle bişeydi ama farklı renk formları yoktu. bir de adında buz, parmak, kaymaklı bişeyler vardıç türkçe bi ismi vardı. müthiş lezizdi süt gibiydi


  • etki  (28.02.18 13:33:08) 
@saygilarefendim

aynen karbeyaz dı adı, teşekkürler.
  • etki  (28.02.18 13:33:33) 
Ah ah minimilk, 9-10 yaşıma kadar her yazım minimilk yiyerek geçti. Başka da hazır dondurma yemezdim hala da yemiyorum. Algida'dan uzak durmak lazım.


  • mirafiori  (28.02.18 16:12:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.