[]

Kol ve Göğüs Bölgesinde Ağrı ve Uyuşma

Merhaba

Son birkaç gündür vücudumda bazı ufak semptomlar belirmeye başladı ve artık gözardı edememeye başladım. Rica etsem görüşlerinizi iletir misiniz.

1. Sağ omuz koltukaltı bölgemde ufak bir uyuşma başladı. Özellikle koltukaltımda sanki görünmez bir kütle, bir yoğunluk varmış hissi yaşıyorum. Gündelik çalışmamda herhangi bir engel, sıkıntı vermiyor ancak böyle birden bire olmasına şaşırdım.

2. Son 2-3 gündür ise sağ kısma yakın ve hakim olmakla birlikte göğsümün ortasında ufak bir ağrı, farkedilir birşey başladı. O da aynı şekilde rahatsızlık vermiyor ancak kendini hissettiriyor.

Bunları özellikle yazdım çünkü yaşım genç, 20'lerin sonlarındayım. Öyle canı tatlı biri hiç olmadım, sağlıklı birisiyim ve ciddi sağlık problemleri ile karşılaşmadım. Tüm bunlara rağmen beni düşündürdükleri için size danışmak istedim.

Şimdiden teşekkürler

 
@acetaminophen
Normal otururken, ayakta oluyor. Örneğin şu anda ekran karşısında çalışma koltuğunda oturuyorum, belirttiğim semptomları hissediyorum.

  • burka  (28.02.18 05:18:51) 
İhmal etmeyip kardiyolojiye gidin bence. Birşey yoksa içiniz rahatlar.


  • curukturpkokusu  (28.02.18 09:43:56) 
hocam sürekli oturarak çalışıyorsanız fıtık benzeri bir durum da olabilir. görünün


  • lcha  (28.02.18 09:50:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.