araba tavsiyesi vol. 9999

merhabayın,
geniş bir arabaya ihtyacımız bulunmakta. düşündüğüm araç 0 km 2018 model skoda octavia 1.4 TSI 150 PS DSG Sport ve fiyatı 129000tl.

1- bu aracı kullanan, genel izlenim ve yakıt tüketimi konusunda fikri olan var mı? yorumlarınız nasıl?

2- fiyatı aşağı doğru çekerek başka ne gibi sedan alternatifler düşünebiliriz. benzinli otomatik olması işimi görüyor. yakıt tüketimi 7 lt/100km altında olması yeterli. yılda 10bin km civarı yapılacağı için dizel düşünmüyorum.

teşekkürler.

2014 octavia kullanıyorum. memnunum. gerçekten geniş. bagajı çok iyi.

  • sutlu nescafe  (28.02.18 02:13:02)
1-2 tsi jetta alabilirsiniz.
hem vw araca biner hem de dizel denilen gürültüden kurtulup tsi motorun tasarrufu ve turbosunun seriliğine kavuşursunuz. ayrıca araç epey geniş.

daha uçuk bi fikirle toyota c-hr hibrit alıp çok daha fazla tasarruf yapabilir ve suv konforu ve genişliğine kavuşup toyota kalitesini sürebilirsiniz.

kişisel tercihim c-hr olurdu ancak tercih sizin tabi.
  • johnnie w lker  (28.02.18 07:36:43)
1.0 tsi octavia dan yakıt tüketimi ve konfor konusunda gayet memnunum, tavsiye ederim. Ayrıca bagaj konusunda da jettayı da bir çok benzerini de döver. Chr bence de güzel ama bagajı yok gibi.

  • vampir akrep  (28.02.18 08:14:01)
2016 2017 c180 alabilirsin 2. el.

  • mikahakkinen  (28.02.18 10:01:45)
1.5lt 182ps honda sedan alırdım, üstüne de para kalırdı.

  • ravenudon  (28.02.18 10:10:54)
performans istiyorsan Octovia gibi aile aracına niye bakıyorsun, yok performans istemiyorum diyorsan 1.0 tsi fazlası ile yetecektir, üstelik mtv avantajı var.

  • nuisance  (28.02.18 10:24:20)
1.6 tdi dsg 2017 sahibi olarak şiddetle tavsiye ederim. O sınıftaki en iyi araçlardan birisi. İç ve bagaj hacmi tam aileye göre. Bunu almadan önce corolla - octavia - jetta arasında kaldım ve seçeneğimi octavia'dan kullandım.

  • josefen  (28.02.18 10:58:12)
Octavia gerçekten o fiyatlara alınabilecek en iyi araç. Ben de 2016'sını kullandım, gayet iyi o paraya.

  • roket adam  (02.03.18 23:29:14)