[]

Eski Youtube Hesabının Şifresini Bulma

Çok ama çok eski bir youtube hesabım var. Öyle ki youtube daha google'a satılmadan evvel vardı bu hesap.

Şimdi kullanıcı adı ve hesabın adını biliyorum.

Hesabın bağlı olduğu email adresini bilmiyorum.

Hesabın bağlı olduğu email adresini öğrensem bile şifresini hatırlamak veya sıfırlamak zorundayım.

Nasıl yaparız?

 
Mail adresini hatırlamanız lazım bu garanti.
İlk tavsiyem maillerinizi silmeyen biriyseniz kullanıcı adınızı mail kutularınızda aratın, belki şu anda kullandığınız bir maile bağlıdır.

Eğer bulamazsanız o mail adresini hatırlamak zorundasınız, hatırlamak için uygun yöntem, mesela msn kullandıysanız o adres ile kişi listenizden birisinin outlook kişilere bakmasını isteyebilirsiniz, yani o dönemde o adres ile neler yaptığınızı hatırlamaya çalışın.
Hatırladıktan sonra giriş yapmayı deneyin ama yüksek ihtimal silinmiştir hesap, eğer boşa düştüyse tekrar alabilirsiniz, böylece youtube hesabınıza erişebilirsiniz.
  • atom karincanin torunu  (27.02.18 14:21:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.