[]

Patrona bi yalan senaryosu yazmamız lazım!

İki gündür hastalıktan duranıyorum ama bi git dinlen demedi şerefsiz 9 saat ayakta çalışıyorum günde. Bugün de sabah doktora gidiyorum diye gitmedim ama işe dönmemi bekliyor. Dün aksırma tıksırma hapşuruk ve sesin genizden gelmesi gibi gerçek belirtilerin yanına bugün hayali hastanede hangi testlerdir sonuçlarıdır bekledim mesela? Bugün mutlaka dinlememi gerekecek ne olmuş olabilir?
Epeydir doktora gitmediğim için ve bu sefer de gitmediğim için tıp ne yönde değişti bilmiyorum o yüzden bilenlerde harbici bi yardım istiyorum. Sağ olun. 
valla test sonucu bekliyorum demek en nihayetinde yine işe dönmeyi gerektirecek. ben olsam bi sağlık ocağına falan gidip muayene olur, doktordan da rapor isterdim.

test/tahlil vb bakımından da aklıma gelen kan tahlili. o da domuz gribi şüphesi için.
  • kulakligin calismayan teki  (27.02.18 10:53:34) 
belki de doktor serumla takviye etmek istedi sizi, siz de gününüzü hastanede geçirdiniz?


  • bahcemaruf  (27.02.18 12:03:18) 
Gidin bi rapor alın aile hekiminden kafanız rahat yatın dinlenin mis gibi


  • hernezıkkımsa  (27.02.18 13:00:36) 
Gitmemekle hata etmissiniz, böyle kivranacaginiza diğer arkadaşların da dediği gibi gidin aile hekiminden rapor alın. Aynı şeyi ben de yapıyordum eskiden, ama sizi yıpratmaktan başka bir işe yaramıyor. Kimse işyerinde aksirip tiksiran birini istemez. Geçmiş olsun


  • Crymeariver  (27.02.18 18:47:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.