Marmara üniversitesi göztepe kampüsüne yakın otopark

Başlıktaki gibidir. 2 hafta sonra burda smmm sınavına gireceğim sınav epey kalabalık olacağı için kampüste sıkışıklık yaşamamak adına yakın bir noktada arabayı otoparka bırakmak istiyorum. Uygun, sabah 7 gibi açık olacak bir otopark var mıdır yakın çevrede, varsa ne taraflardadır ? toplu taşıma ile 2-3 durak uzaklıktaki bir nokta da kabulümdür.

öğretim görevlileri ve idari personel hariç kampüse araçla giriş yok zaten. eskiden herkese giriş serbestti. sonra girdi çıktı ücretli oldu. sonra otopark yerine bina yapılmaya başlanınca anca yol kenarı park yerleri kaldı. onlar da öğrenciler gelirse yetmiyor diye dediklerim haricinde araç girişi yasak.

otopark bulamazsınız. atatürk fen lisesi civarındaki sokaklara bırakıp cami/şantiye girişinin oradan yaya olarak giriş yapacaksınız.
  • deveyi diken adamin ta kendisi  (27.02.18 10:34:37)
@deveyi diken adamin ta kendisi

abi neredeyse silivri den geleceğim. kampüse çok yakın bir nokta olmasa dahi kabulüm. Otobüs, metro vs. tarzı toplu taşıma ile ulaşsam da olur marmara üniversitesine. O gün sokakta da yer bulamazsam sınava yetişme falan sinir basar beni.
  • joehigashi  (27.02.18 10:38:00 ~ 10:38:31)
İste okulun arka kapisi civarinda mutlaka yer bulunuyor. Garanti olsun derseniz sogutlucesmede genis bir ispark var. Tek otobusle 3-4 dkda okuldasiniz. Ama o İSPARK otoparki da dolu oluyor genelde. Park sorunu yasamazsiniz ya.

  • deveyi diken adamin ta kendisi  (27.02.18 10:51:40)
okul içerisinde park yeri bulman için çok erken gitmen lazım. seneler önce SPK sınavına girmiştim de az daha geç kalıyordum sınava. kadıköyde bir otoparka parkedip dolmuşla göztepe kampüse geçebilirsin.

tavsiye edebilececğim otoparklar
rıhtım ispark
yandex.com.tr

eski salıpazarı ispark
yandex.com.tr

söğütlüçeşme camii otopark
yandex.com.tr
  • teritori  (27.02.18 12:50:26)