[]

en ucuz almanca öğrenme yöntemi

app dışında en ucuz dil, spesifik olarak almanca öğrenme yöntemleri neler?
 
ebook bulup, google translate yardımı ile çalışmak

ebook olarak menschen serisine bakılabilir
  • cedex  (27.02.18 09:10:57) 
ismek kursları.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (27.02.18 09:18:55) 
ismek +1


  • ozgur bir kusun hatirati  (27.02.18 11:15:12) 
schenke & seago - basic german

google'da ararsaniz pdf olarak da bulabilirsiniz kitabi.
  • miss creampuff  (27.02.18 12:24:01) 
Birinci kuru duzgun bir yerden almak ve kotu/yanlis telaffuz riskini ortadan kaldirmak. Cunku ileride konusurken insanlarin sizi anlamasini bekleyeceksiniz. Sonra eger duzenli calisiyorsaniz duolingo`nun Ingilizce-Almanca´sini deneyin.


  • buf-e kür  (27.02.18 14:47:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.