[]

otobandaki aydınlatmalar

izmitten istanbula ne zaman karanlıkta gitsem otobanda körfez tarafında ışıklar yanmıyor. yollar kapkaranlık oluyor. otobana o kadar para ödüyoruz bu paralar nereye gidiyor? hayır yani direkler de var ama ampulleri yanmıyor. bunu nereye şikayet edebiliriz. senelerdir de böyle kimse şikayet etmemiş midir onu da bilemedim.
 
şikayet edemezsin, etsen de bi sonuç alamazsın. edirne - istanbul otobanının da büyük bir kısmı karanlık, sadece gişe giriş çıkışlarına yaklaşınca ışıklar var.


bildiğin elektrik direği, lambası falan yok yani.
  • Photographer  (26.02.18 16:34:20 ~ 16:37:33) 
kimse şikayet etmese bile karayolları denetimi zaten biliyor ve bilerek bu böyle yapılıyor. sadece gişe-kavşaklar gibi yerlerde aydınlatma var. ben elektrik tasarrufu(!) olarak düşünüyorum. bazı zamanlar yanmamaları gerçekten çok kötü oluyor.


  • c1b2k3  (26.02.18 16:50:55) 
iyi de körfez hariç her yerde yanıyor bir tek o kısımda yanmıyor.


  • sta  (26.02.18 17:07:04) 
ankara'da akıncı gişelerine gelene kadar ışıl ışıl, gişeden geçip parayı verdikten sonra ışıklar gidiyor. oh nasıl olsa parayı aldık diye kapatıyorlar herhalde.

kimi kime şikayet edeceksin. yollar yamalı, ışıklar kapalı. şikayet de etsen arızalı, ilgili birime ilettik derler, kalır öyle.
  • kibritsuyu  (26.02.18 18:21:56 ~ 18:22:53) 
  • jamswety  (26.02.18 19:42:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.