[]

‘çözüm problemin ta kendisidir’ bu cümleyi güzelce kim açıklayabilir?

sb
 
cümleyi ilk kuran açıklayabilir. ama açıklamaz bence.


  • hasmetizm 2046  (26.02.18 14:03:05) 
Brezilya atasözü olan,
Problem var, çözüm de varsa; problem yok.
Problem var, çözüm yoksa; e o zaman da problem yok?

ile,

Yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan ikilemi birleştirilirse ortaya bir takım fikirler çıkabilir.
  • onemoremile  (26.02.18 14:23:00) 
İngilizce varsa burada açıklamış.

www.careerride.com
  • i was made for you  (27.02.18 02:05:46) 
çoğu kez problemi analiz ettiğinizde/ona yakından baktığınızda çözüm de içeriden size göz kırpıyordur. sanki problem çözümü gizleyen bir örtüdür.

bir matematik probleminde çözüme gitmeniz için gereken tüm bilgiler problem içinde mevcuttur.

bir hastalıktada tedavinin ilk aşaması teşhistir. tedavi o problemi ele alarak başlıyor. ve neden olan etmenlere göre bir tedavi belirleniyor. hastalık, tedavi sürecinin bilgisini size sunuyor.
  • güneyli çocuk  (27.02.18 02:19:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.