[]

amazon polly kullanan var mı?

video'ya seslendirme ekleme programı amazon polly'yi kullanmış olan var mı?

ücretlendirme nasıl oluyor?

amazonun sitesinde ilk 12 ay bedava diyor sonrasında her 1 milyon kelime 4 dolarmış.ama girişte kredi kartı numarası istiyor tam güvenemedim.

 
Neye güvenemediniz?
Dünyanın en değerli en güvenilir şirketlerinden birinin kartınızı boşaltacağına falan mı inanıyorsunuz?

Free Tier (Ücretsiz deneme) dışındaki ücretlendirme kullandığınız kadar ödeyin şeklinde, genelde kullandığınızı ay sonunda kartınızdan çeker, 1 milyon KARAKTER için 4 dolarmış, yani 100000 karakter için 40 cent.
  • atom karincanin torunu  (26.02.18 14:29:57) 
@atom karınca kaydoldum şimdi ama direk 1 dolar cekti hesabımdan.free diyolardı ama yatırırlar heralde :)


  • follow rivers  (26.02.18 15:21:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.