[]

Eski tip ehliyetim kayıp. nasıl bir yol izlemem lazım ?

3 gündür arıyorum ama bulamadım. herkes bişeyler söylüyor.
 
Yeni ehliyet cikaracaksiniz gayet normal bi sekilde.
Basvuruda eskisini sorunca "kayip" demenjz yeter.

  • kuehles blondes  (26.02.18 10:15:27) 
  • nrmnm  (26.02.18 10:17:15) 
Emniyetin sitesinden ehliyet kayıp/zayi/yenileme kısmından randevu alacaksın, sağlık raporu alıp ilgili bankalara 13 tl kart ücreti 2 tl vakıf katkı payı yatıracaksın.

Sağlık raporunu aile hekimi verebiliyor, ama bir çoğu yanaşmıyor buna. Göz muayenesi ve psikolojik muayene için sizi devlet hastanesine sevk etmesini isteyin. Devlet hastanesinden ilgili muayeneleri olup tekrar aile hekimine gelerek kalan yerleri doldurtabilirsiniz.

Uğraşamam derseniz 50-60 TL ödeyip özel bir sağlık kuruşundan alabilirsiniz.
  • John Bloor  (26.02.18 10:17:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.