Cep telefonu garanti mevzuları

Ağustos ayında Avea'dan Samsung A8 2016 model telefon satın aldım.
Gayet güzel şekilde kullanıyordum. Hatta resmen kundaklayıp kullanıyordum desem yeridir. Neyse yaklaşık 20 gün önce telefonun kılıfını çıkarıp öyle kullanayım dedim. Demez olaydım. Elimden düştü.ekran dokunmatiği kırıldı çizgi şeklinde köşeden kenara.
O günden sonra çalışmasında bir sorun yoktı ta ki 2 gün öncesine kadar. Birden titreşimi çalışmamaya başladı. Sonra bir çalışıp bir çalışmamaya başladı. 2 gündür gel gitli durumda.
Benim sorum şu. Bunu servise versem sadece titreşimi değiştirirler mi yoksa ekran kırık olduğu için onu da değiştirmek zorunda mı kalırlar?
Telefoncu tanıdıklarım var ama onlar büyük ihtimal ekranı da değiştirelim diyecekler. Ve durduk yere 600 700 lira ekran parası vermek istemiyorum.

fiyat bilgisi verilmeden degisim ya da onarım yapilmasini istemediginizi belirterek teslim edin..

(bunu vurgulayin hatta ürünün üstüne bile yazabilirsiniz verirken, oldu-bitti yapmasinlar. formu okuyarak imzalayin)
  • her giriste sifresini unutan adam  (26.02.18 09:39:52)
@her giriste sifresini unutan adam verecek olursa dediğinize dikkat ederim.
@want2die Ekran camı kırık olmasa dediğiniz gibi yaptıracağım. Ama değişir diyorsanız gidip sorayım en iyisi.
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
  • ismira007  (26.02.18 16:01:26)