hiç beklemediğiniz anda çok sevdiğiniz bir şarkıyı duymak

neler hissediyorsunuz?
bugün sinemada izlediğim bir filmde başıma geldi tekrar, bu aralar bir iki kere daha yaşamıştım:
başımdan aşağıya karıncalandı vücudum, sonra kısa süreliğine de olsa dalga dalga hızlıca yayıldı. çok mutlu hissettim kendimi.

bu şekilde hissedenleriniz oluyor mu? siz neler düşünüyorsunuz?

Mutlu oluyorum

  • O beni prenses peri sanıyor  (25.02.18 02:05:06)
sanki her şey ağır çekimde hareket ediyor, ben filmin en önemli kızıyım, saçlarım rüzgarda dalgalanıyor. karşımda on numero bir erkek var, bana gülümsüyor, ben de ona gülümsüyorum. sonra bi amca geliyo, "ne edirsen qızım" diyor, ben uyanıyorum. :(
böyle.

  • thomson'un uzumlu keki  (25.02.18 02:20:33)
Şokla karışık mutluluk, heyecan.

  • l arrache coeur  (25.02.18 02:36:41)
Moralim ne kadar bozuk olursa olsun bir anda yükselişe geçiyor. (Ağlatan şarkı olmamak kaydıyla.)

Böyle ufak detayları seviyorum hayata dair. Mesela bir marketteyim ve çıkmak üzereyim. Sırf sevdiğim şarkı çalıyor diye bitmesini bekliyorum.
  • m e b  (25.02.18 03:08:44 ~ 13:54:34)
İçim ısınıyor, çok mutlu oluyorum.

  • aychovsky  (25.02.18 03:39:00)
mutlu hissettirip oraya bağlıyor. 1 saat önce radyoda sevdiğim bir şey çalmaya başladı. oturdum onu dinledim hala oturuyorum. daha sonra elbette youtubedan falan dinleyebilirdim de, o anın keyfini sürmek istedim.

  • ron dennis  (25.02.18 03:41:18)
Adrenalin pompalanıyor, heyacan basıyor birden. Ne oluyor lan!! oluyor.

  • Uncle Sam  (25.02.18 10:13:43)
kafam karıncalanıyor benim de. 3 saniyelik tuhaf bir his, sonra geçiyor.

  • sir gawain  (25.02.18 12:50:29)