[]

Psikiyatriden hava değişimi almak

İyi geceler,

Askerde ölümlü bir kazaya şahit oldum bir arkadaşımı kaybettim. Biraz uzaklaşmak istiyorum izne çıkıp sevk alacağım sonra da psikiyatriden durumu anlatıp rapor istemeyi düşünüyorum. Olur da verirlerse rdm olur muyum? Ya da psikiyatriden rapor almak sicilime işler de ilerde karşıma çıkar mı acaba? Böyle yapmayıp beni daha önceden ameliyat eden bir dahiliye uzmanından falan mı rica edeyim yoksa?

Teşekkürler şimdiden. (tikler gecikebilir telefon kullanimimiz çok çok sınırlı)

 
Arkadaş ölümüne bağlı travma raporu normal şartlarda öylr zınk diye çıkacak bişey değil. Askeriyede nasıl olur bilmiyorum. Bu tarz bi uygulamaları olsa doğuda asker kalmazdı heralde. Sonuçta birçok şehidimiz oluyor ve buna şahit olan bir sürü askerimiz..
Allah sabır versin

  • etfalmorgu  (24.02.18 23:08:26) 
Soruda belirttiğim üzere normal devlet hastanesinden alicam askeriyeden falan değil. Askeriyeye rapor sunmak yetiyor rapor süresince hava değişimi oluyor. Doğuda değil batıdayim.


  • nickimin hakkini veremedim  (24.02.18 23:14:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.