[]

Hasta muhabbet kuşu

Selamlar

Annemin muhabbet kuşu hep kabarık, tüyleri açılmış gibi. Hareketsiz. Nesi vardır bunun? Bir ara daha olmuştu banyo yaptırdılar vs toparlandı ama şimdi yine öyle. Anlayan var mı acaba?


 
usuyor olabilir daha sicak olan bir yere koyun.
Sik sik banyo yaptirmayin. bir de 3 yasindan once yaptirilmamasi lazim diye biliyorum.

az biraz da ilgi gosterin eger aliskinsa kendine gelir bence.
  • bugun hava gunluk gureslik  (24.02.18 22:20:35) 
benimkinde de ayni sikinti olmustu. cereyanda kaldiysa usutmus olabilir. bir cozum olarak soyleyeyim, princ haslayip suyunu icirmistik ilik ilik. ertesi gun bi seyi kalmadi minnosun.

kuslar belli etmez ama cok cabuk usur. pencere onunde rurzgar alabilecegi yerlerde birakmamak gerekiyor. umarim iyilesir gecmis olsun.
  • musella  (24.02.18 22:27:10 ~ 22:27:56) 
bi resmini atsana ufaklığın ya :) ne olmuş bakalım


  • güneyli çocuk  (24.02.18 22:52:15) 
1. Mümkünse kalorifer yanına koyun
2. Avisol multi vitamin alıp suyuna ölçeğin en altındaki (25 olması lazım) değere kadar doldurup katın.
3. Bu suyu her 12 saatte bir tazeleyin ve her tazelemede suluğu iyice yıkayın.
4. Sudan içmiyorsa ağzına bir iki damla zorla verin.
5. Maydanoz hariç yeşillik verin.
6. Taze meyve portakal elma vs verin.
7. Yemine çok az miktarda bal katın.
8. Yem yemiyorsa yemlerin kabuklarını ayıklayıp ezin. Bal, vitamin ve meyvelerle bulamaç haline getirin ve elinizle besleyin.
9. Dışkı kıvamına bakın. İshal olmuş olmasın. İshalse su vitaminli su içirin.
10. Umarım geç kalmamışsınızdır.
  • eeb  (25.02.18 00:14:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.