[]

Arkadaşlar bana şurdan laptop seçebilir miyiz?

Selam.

Önceki duyurumda Asus laptop’ın sıkıntılarından bahsetmiştim. Servise yolladım, değişim teklif ettiler. Önceki bilgisayarım şuydu: www.techadvisor.co.uk

Şimdi ise aşağıdaki linkten £800-900 arası bir bilgisayar seçmek istiyorum. İki sene önce Asus’u alırken bu kadar pahalı değildi, artmış şimdi fiyatlar.

m.johnlewis.com

Direkt i7 işlemci seçince 64’e iniyor seçenekler. Fiyatı da belirleyince 24 tane seçenek kalıyor. SSD de olursa çok iyi olur tabii ki. Dell ve HP’ler hoşuma gitti ama bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

 
Dell 7577 256 gb ssd gtx860 1060 max q lu modeli al. 2 gün önce aldım. Süper alet.


  • shenergy  (24.02.18 21:40:41) 
shenergy aldıysa kesin kötüdür, başka bişey al.

tahmin ettiğim gibi o teknolojiyi 2015 de kullanıyorduk biz.
  • Photographer  (24.02.18 21:45:39 ~ 21:45:59) 
Dell al. Ayrica I5-i7 cok bariZ fark yok.


  • imelih  (25.02.18 03:45:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.