Sevgilinin eski sevgilisi

4 dil bilen karizmatik kaslı zengin ve iş güç sahibi bir adam olması, sizin ise sıradan ve henüz düzenli geliri olmayan bir öğrenci olmanız size kendinizi nasıl hissettirirdi?

Elamanin bi falsosu varmis ki ayrilmislar

  • all girls dream  (24.02.18 17:55:10)
Yara bandı mıyım ben diye bir düşünürdüm.

  • marla is in my head  (24.02.18 17:56:36)
kasma bu kadar erasmuslusun sen tadını çıkar :)

  • biravekahve  (24.02.18 18:00:43)
Açıkçası b.k gibi hissettirirdi kardeş. Sevgilimin boşta kalıp saçmaladığını, o yüzden bana sardırdığını, yine o standartlara sahip birine denk geldiğinde beni terk edeceğini düşünürdüm içten içe. Dolayısıyla kendimi pek kaptırmamaya çalışırdım.

  • i m cool with that  (24.02.18 18:01:25 ~ 18:01:51)
kız bakire değil ve kasedi var. ben böyle düşünürdüm.

  • attila  (24.02.18 18:05:49)
aynı durum benim de başımda ben de kendimi yarabandı hissediyorum ama kız ayaklarıma kapanıyor ayaklarımı bile öpüyor yani. yapma diyorum yapıyor. ben de öğrenciyim ve fukara herifin tekiyim. kız benden büyük ve durumu da çok iyi.. kafam çpk karışık

  • dakota  (24.02.18 19:17:11)
gerçek aşk maddi duruma da dile de bakmaz.

bir kusuru varmış ki bitmiş. geçmişi unut geleceğe bak, kendini bir anda işe yerleştirip zengin olamazsın.

herkes yerini yaşını biliyor sonuçta. siktir et.
  • buiret  (24.02.18 19:29:54)
Herşey paketten ibaret değil.
Olduramamışlar ki ayrılmışlar.
Senin kafana takmanı gerektirecek birşey yok.
  • chitosan  (24.02.18 19:45:21)
digeri o kadariyi olsaydi seni secmezdi, karsindakini taniyorsan bilirsin sana hislerini. kiskandirmak ya da baska sey icin olsa cocugun x2 tipi biriyle olurdu bence.

bazen her seyi olandansa hicbir seyi olmayan insan daha iyi gelebiliyor. sevgi / anlasma / uyum gibi seylerde.
  • bugun hava gunluk gureslik  (24.02.18 22:26:08)
yeni sevgilisi öyle olsa daha çok koyardı . bi de bunu düşün

  • ekşi yazarı olmak istiyorum  (24.02.18 22:29:58)
Belki çükü kalkmıyordu, belki ona iyi davranmıyordu, bilemezsin. Ben bir şey hissetmezdim.

  • Tutkun  (24.02.18 22:35:06)
4 dil bilmesine bir şey diyemeyeceğim, zengin olmasına da bir şey diyemeyeceğim; ama kaslı ve karizmatik olması senin suçun. yani senin kaslı ve karizmatik olmaman senin suçun. vücut yap, iyi giyinmeyi öğren, adabı muaşeret kurallarından haberdar ol. öğrenciyken kimse zengin, iş güç sahibi olmanı beklemiyor zaten.

  • sen git ben geliyorum  (24.02.18 22:40:54)
iyi s**yorsan problem yok bence. kadınları anlamaya çalışma senden beklentilerini yerine getir.

  • kveldulv  (25.02.18 04:40:27)
"oha, ben on heteroseksuel zannediyordum", diye hissettirirdi.

bu kadar luzumsuz seyler dusunmektense mutlu olmaya calissaniza?
  • e haliyle  (25.02.18 11:37:55)
Sevgilinizin eski sevgililerini araştırmayı bırakıp kendi ilişkinize odaklanın, diğer türlü çok başınız ağrır.
Yalnız, teselli etmeye çalışırken mantıksız yorum yapanlar olmuş: adamın br falsosu/kusuru varmış da bitmiş, o kadar iyi olsaydı seni seçmezdi vs. Adam gerçekten sorunlu da olabilir ama elinizde bunu destekleyecek bir veri yokken bu denli kesin konuşabilmeniz şaşırtıcı. Birilerinin eski sevgilileri olarak hepimiz sorunluyuz o zama sizin mantığınızla.

  • pike  (25.02.18 13:00:59)