[]

start up

merhabalar. benim yaklaşık sayfalık bi iş planı hazırlamam gerekiyor sanki gerçekten bi start up kurcakmışım gibi.
bu iş planında bulunması gereken bir kaç madde var mesela başabaş analizi, rekabet analizi, pazar analizi, 2-3 yıllık mali plan hazırlamak gibi.
bu durumdan dolayı sizce nasıl bir şey kurmalıyım ki internette kaynak bulma sıkıntısı, yazarken kitlenme sıkıntısı vb. yaşamayayım. çünkü istatistiki bilgiler benim lehime olacak. bu bağlamda elimin güçlü olması lazım.

ayrıca start up kurmuş olup elinde hazır iş planı varsa çok minnettar olurum örnek olma açısından.

 
google a iş kanvası yazarsanız hazır bir sürü start up örneğine ulaşabilirsiniz.


  • dunyadan arafa  (24.02.18 18:04:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.