bir öykü için yardım?

düşmüş bir kralı anlatıyor. bi olaylar sonucu kral ülkesinin sokaklarına düşüyor evi barkı yok, işi yok, havalı kıyafetleri ve tacıyla sokaklarda takılıyor.

konu bu.

ben bunu biraz dramatik, pişmanlık ve buruk bir kabullenme içeren bir öykü yapmam gerekiyor. kralın başına neler gelebilir, sokaklarda ne yapabilir, yardımcı olacak var mı?

isyan çıkabilir, ama isyancıları aklı selim biri zor bir süreçle ikna edip kralı öldürmeyip, sokaklara sürerek cezalandırmayı kabul ettirebilir.

böylelikle kral öncesinde yaptığı veya yapmadığı şeylerden ötürü halkı içine ittiği durumu bizzat deneyimlemiş olur.
  • emfuzi  (24.02.18 14:11:57)
Çok benzer yapıda değil ama yine de fikir vermesi açısından izleyebilirsiniz: Er ist wieder da

  • asbe  (24.02.18 14:13:20)
Sokaklarda yasayan ve kucuk suclarla hayatini kazanan bir evsizler grubunun once alay konusu ve samaroglani olur.ama sonra karakterini ortaya koydukca onlarin saygisini kazanip liderleri olabilir.bir kral her zaman bir kraldir kafasi.

  • a summer day  (24.02.18 14:17:46)