venezuella kripto parası

bu petro'yu nerden temin edebiliriz, Norveç'inde içinde bulunduğu bir kaç ülke olumlu karşılamış vs falan haberler okudum atalım bir köşede beklesin diyorum ne dersiniz?

sadece kendi sitesinden ön alım başvurusu yapabilirsin şu an:

elpetro.gob.ve

Alır mıyım? No. Hükümetin yolsuzluk yapması için kurulmuş cin bir fikir. Ülkenin parlamentosuna onaylatmadan gelecekteki petrol üretimini ceplerine koyma amaçları var. Bir gün patlar.
  • 507  (24.02.18 12:24:17)
devletin çıkardığı paranın neresi kripto onu anlamadım. bana göre yolsuzluk yapmak için yeni bir yöntem sadece. üstelik takibi olamayacağı için de hukuki açıdan hükümeti koruyacak.

ilk gün 735 milyon dolar yatırım yapıldı falan dedi maduro ama pek inandırıcı gelmedi.
  • ada meltemi  (24.02.18 16:46:22)