[]

kadikoy civari dis doktoru-hastanesi tavsiyesi

Merhaba,

Muhtemelen dolgu yaptirilacak. Yani o kadar ciddi bir durum yok. Kadikoy civarinda ya da Kadikoy'den kolayca metro-vapur ile gidebilecegimiz dis doktoru y da hastahanesi tavsiyeniz var midir? Ozel de olur devlette olur. Ama ozel olursa fiyat bilginiz varsa cok makbule gecer.

Cok tesekkurler

 
Yillardir kiziltoprakta dishekimimiz vsr gittigimiz. Ilgilenirseniz ozelden yazarim.
Cok tatli bi kadin, fiyatlari da uygun.

  • kuehles blondes  (23.02.18 22:28:54) 
Serdar bağbek McDonald’s ın hemen arkasında. Uzun zamandır gitmedim fiyat hatırlamıyorum.


  • kumulatifvergimatrahi  (24.02.18 19:38:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.