[]

Altcoinler için İndikatör

Selam,

Rsi falan çok geç tepki veriyor, iş işten geçmiş oluyor.

Siz hangi indikatör/leri kullanıyorsunuz ve kaç saatlik/dakikalık grafiğe bakıyorsunuz? Kullanıp da başarılı olduğunuz bir sistem var mı?

Tişikkirlir.

 
macd dema ve rsi’nin falan o tarz indikatörlerin inverse fisher transform hallerini kullanıyorum.


  • sta  (23.02.18 19:28:47) 
uzun dönem için bakıyorsam 4 saat ve günlük , eğer al sat için bakıyorsam 1-5-15 dk.


  • sta  (23.02.18 19:29:20) 
4 saatlik, HMA 100 + mavilim kombinasyonu. Rsi 30dk. Mavilim türk biri tarafından geliştirilmiş indikatör. Tradingviewde bulabilirsin. Destek ve direnç konusunda çok işe yarıyor.


  • oddyseus  (23.02.18 19:33:23 ~ 19:34:03) 
Mavilim + Inverse Fisher Combo kullanıyorum, tam olarak ne zaman almanız gerektiğini anlıyorsunuz? Al sat yapmayı düşünüyorum.

Pek kar edemedim, indikatörlere girdim gireli :D
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (23.02.18 19:47:13) 
@umutko, klişe oldu.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (23.02.18 20:59:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.