[]

Asansörsüz ev

Hiç asansörsüz yüksek katlarda oturdunuz mu her gün eve çıkmak için 56 basamak çıkıyorum (3. Kat) bazen bakkala ikinci kez gidesim gelmiyor.
 
eğer en üst katta oturuyosanız o apartmanda asansör olmaması biraz normal bence. soruna cevap verirsek evet oturdum ama normalde de 4. kata kadar asansör kullanmıyorum.


  • altin yumurtlayan lavuk  (23.02.18 17:39:34) 
biz hep 1. katta oturduk. ablam 6. kattaydı, çıkana kadar ölüyorduk. :(


  • thomson'un uzumlu keki  (23.02.18 17:45:54) 
Annemin evi 8. katta ve maalesef 40 yıllık bir bina. Annem ve iki kardeşim birlikte yaşıyor. Öğrendiğime göre aşağıdan bir şey alınacaksa bazen taş-kağıt-makas oynuyorlarmış.


  • t3hn0  (23.02.18 17:59:12 ~ 18:04:59) 
ben cocukken 5. katta otururduk ve en ust kat idi 5. kat, gercekten merdivenleri cik cik bitmiyordu, yuksek bir binaydi, asansorde yoktu, anneannem geldigi zaman cok sikayet ederdi o merdivenleri cikamiyorum diye ama ben takir takir cikar inerdim, cocuktuk tabi


  • purple rain  (23.02.18 19:25:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.