[]

Before After Fitness Yarışması

Selam dostlar

Gördüğüm kadarıyla, sıkı şekilde spor yapanların bir kısmının amatör de olsa bir yarışmaya hazırlandığını/katıldığını farkettim.

Örneğin, koşuda iyi olmak ve disiplin sahibi olmak için bi koşu yarışmasına kaydolmak gibi.

Sizin bildiğiniz bu tip yarışmalar/etkinlikler/mobil uygulamalar vs. var mı? Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Koşu ile sınırlandırmadan soruyorum.

Teşekkürler

 
Yarışmak her zaman iyidir; kendi sınırlarını öğrenirsin, aynı zevkleri paylaştığın bir komüniteye dahil olur iyi bir etkileşimde bulunursun, spor yapmak birçok insana bir noktadan sonra sıkıcı gelir, bunu aşmak için iyi bir bahane olur, network oluşturmak istersen bunun için de faydalı olur vs. İlla kazanacam diye kasmadıktan sonra yarışmak-dahil olmak her zaman iyidir.


  • angelus  (23.02.18 14:57:54) 
@angelus, senin bu şekilde dahil olduğun bir şey var mı?


  • herşeyi soran adam  (23.02.18 15:13:53) 
Powerlifting yarışmaları var.


  • angelus  (23.02.18 15:17:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.