amazon türkiye'ye gelince internet alışverişlerimizin hali nice olur?

amazon.com göndermez ki artık :(

Ben yurt dışındayım, istediğim Amazon'dan sipariş verebiliyorum. Bakıyorum Fransa mı ucuz Almanya mı ucuz ABD mi ucuz vb diye, en uygunundan sorunsuz şekilde geliyor.

Türkiye de muhtemelen aynı durumda olur, hepsi her ülkeye gönderir ama orada sıkıntı gene gümrük tarafında olabilir.
  • crown  (21.02.18 19:18:50)
Göndermeye devam ederler korkmayın, amazon.de var diye amerika almanyaya yollamıyor mu? Yolluyor.
Amazon Türk müşteri profiline göre açacak şubesini, o amerikada almanyada işleyen müşteri memnuniyeti sistemi Türkiye'de işleyemeyecek, net bir şekilde farkında olun bunun söyleyeyim.

  • atom karincanin torunu  (21.02.18 19:19:57)
@atom karincanin torunu +1
herkes amazon türkiyeye gelecek hepsiburada, n11 vb.lerini bitirecek diye düşünüyor. hiç zannetmiyorum ben.

  • sutlu nescafe  (21.02.18 19:23:36)
Kindle göndersin kafi.

  • hemsta  (21.02.18 19:42:01)
Hiçbir şey olmaz. Değişirse adı değişir. N11’den değil de Amazon’dan almış olursun ama değişen hiçbir şey olmaz.

En basitinden;
Yurtiçi yine yurtiçi, mng yine mng, bu toplum aynı toplum.
  • lazor  (21.02.18 20:45:11)
ebay gittigidiyor'la ortaklık kurdu. ne oldu.

amazon türkiye'ye girerse tabiki rezalet olacak. türkiye'ye giren uluslararası bir firmanın tutunduğunu görmedim. apple'ın halini görüyorsunuz. iphone götürüyorsunuz çizik diye garanti dışı diyorlar artık. bizim millete dayanabilecek bir firma yok.
  • mr.goodcat  (21.02.18 21:27:06 ~ 21:27:18)