the death of stalin

puanları iyi, epey övgüler alan bi film. nete düştü de ingilizce altyazısı var türkçe altyazısı yok. burda var mıdır çevirisine el atıcak bi çevirmen arkadaş 1-2 kere görmüştüm çeviricek film arayan çevirmen belki vardır yine www.imdb.com

film nete düşeli daha 1 gün oldu zaten. çevrilir elbet 1-2 hafta içinde.

  • rotten head  (21.02.18 04:44:02)
Sözlükte cemocem69 var film çevirileri yapan, mesaj atıp, sorabilirsin.

  • austra  (21.02.18 13:32:12)
@rotten head çevrilmeyen çok kalbur üstü film oluyor, illa çevrilir diye bi şey yok da altyazısı çıkmazsa if film festvalinde izlemeyi düşünüyorum o yüzden yazdım.

  • semaforo de medianoche  (21.02.18 16:23:34)
çeviren çıkmazsa ben çeviririm 1 hafta içinde diyecektim de daha filmin pis amerikan propagandası kokan tanıtım cümlesinden bile tiksinti geldi filmi izlerken ne kadar dayanırım bilmiyorum :p

  • rotten head  (22.02.18 01:48:24)
çevirmişler www.planetdp.org

  • austra  (05.03.18 19:57:01)