[]

Hızlı Şarj Özelliği Bataryaya Zarar Verir mi?

Merhaba,

Hızlı Şarj cihazları iphone bataryasına zarar verir mi?

Ve bu özellik iphone 7lerde kullanılabilir mi?

Saygılar

 
iPad şarjından bahsediyorsanız resmi sitede herhangi bir sorun olmayacağını yazmışlar.


  • lana del rey  (20.02.18 21:53:15) 
verir. (cihaz degil, hizli sarj proseduru bataryanin nihai kullanim omrunu ((cycle)) kisaltir)

hem telefon hem sarj aleti destekliyorsa kullanilir.
  • icim urperiyor  (20.02.18 22:59:55) 
Vermez, daha doğrusu hızlı şarj kabul eden işlemciler genellikle %80'den sonra yavaşlıyor. Bazı android cihazlar yüksek amperli adaptörle geliyor hatta.


  • bos gezenin bos ustasi  (21.02.18 02:13:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.