Sevgili erkekler!

Merhabalar,

arkadaşıma bileklik almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım bana yardımcı olur musunuz lütfen.

Seçeneklerimiz;

1: www.saatvesaat.com.tr
2: www.saatvesaat.com.tr
3: www.saatvesaat.com.tr
4: www.saatvesaat.com.tr
5: www.saatvesaat.com.tr
6: www.saatvesaat.com.tr
7: www.saatvesaat.com.tr

Ben en çok 2. sıradakini beğendim ama emin de değilim.
Bunlar güzel değil şöyle bir şey bak derseniz önerinizi alabilirim, bütçem göründüğü üzere 350 TL daha fazla veremem.

Teşekkürler şimdiden.

ben 4 numaraya ancak ısınabildim.

onun dışında hepsi basit şeyler, dışarıda taş çatlasın 10 liralık şeyler tommy diye 300 liralar.. :((
  • mehmed resad  (20.02.18 19:53:47)
Bileklik takan kaldi mi ya? Az moda takip lutfen. Sapka bere al bas agrisi cekmesin bu soguklarda :)

  • imelih  (20.02.18 19:54:17)
Bilekliğe bu kadar para vermek istediğine emin misin? Kaşmir kazak alırsın o paraya.

shop.mango.com

Bu daha ucuz ama yine de pahalı.Massimo Dutti'ye falan da bakabilirsin, sitesinde model yok ama mağazalarda vardır.

Yine de alma bence, atkı al bere al kazak al.
  • i was made for you  (20.02.18 19:55:07 ~ 19:55:49)
camussar +1
3 ve 7 iyi ama gerçekten gereksiz pahalı. sevgilimin bana böyle bir hediye için bu kadar para vermesine üzülürdüm.

illa alacaksan
www.hepsiburada.com

bunlara en fazla bu kadar verirdim, ederi budur.
  • MtKrt  (20.02.18 19:55:49)
bileklik sevmediğimden verdiğin linkler üzerinden yorum yapamıycam.
fakat kamp yapmayı seven bir arkadaşınsa şöyle bir şey de düşünebilirsin

urun.n11.com

linki fikir vermesi açısından yazdım, tonla çeşit ve fonksiyonlu bileklikler var ve kampçılar bunları epey sever. fiyatları da genelde linkte gördüğün civarda oluyorlar.
  • kumdan kale  (20.02.18 19:58:56)
Hediyeyi maddi durumdan dolayı bu ay alıp martın sonunda göndereceğim kışlık bere kazak vs. pek mantıklı olmaz mart sonu bence.

Düzgün bir şey almak istiyorum ama niye beğenmediniz ya :/
  • mutekebbir  (20.02.18 19:59:49)
O zaman gömlek al, 350 lira iyi bütçe, sağlam bir gömlek alabilirsin.

  • i was made for you  (20.02.18 20:01:52)
Estetik dışında hiçbir işlevi olmayan bir şeye bu kadar para vermek bence oldukça saçma.

  • harvey  (20.02.18 20:18:42)
bence de bu paralara güzel bir gömlek tercih edilebilir.

  • biravekahve  (20.02.18 20:25:35)
6 iyiymis fosil olan

  • all girls dream  (20.02.18 20:34:22)
Bileklik sevdiğinden emin miyiz? Giyimine özen gösteren biri olarak ben asla tercih etmem mesela, daha garanti bişey olabilir. Kaliteli bir kol düğmesi, kaliteli bir kravat-mendil takımı, kaliteli bir cüzdan gibi alternatifleri de değerlendir derim.

Bileklik olacaksa da böyle marka vurgulu şeyleri takan insanlardan olduğuna dikkat et, bileklik taksam bile üzerinde böyle görmemiş gibi marka yazan ürünleri tercih etmezdim. Kapa çeneni ve birini seç diyorsan 6.
  • Bruce  (20.02.18 20:43:24)
yuzlercecesit.com

bundan al bence, hem gezdirirken de kolaylık olur.
  • Photographer  (20.02.18 20:44:38)
Bruce; üzerinde markası belli olan ürünlerden hiç hoşlanmıyorum kendim de kullanmam hediye alırken de kaçınırım ama bunlar en az belli olanlar gerçekten.

Farklı şeyler düşünmeye başladım zaten gelen yorumlar üzerine.

Kol düğmesi bir erkeğe en çok almak istediğim hediyedir ama rahat giyinen biri öyle sürekli klasik giyinmez.
Bu yüzden düşünmedim.
  • mutekebbir  (20.02.18 20:52:44)
4'ü beğendim.

  • dissendium  (20.02.18 21:31:19)
almisken iddiali bir sey patlat. 1 veya 3.

  • hot potato  (20.02.18 22:09:34)
şahsen bunlara para vermek hele ünlü markaların bunları absürt fiyatlara satması zaten çok saçma.. onların bu ürünleri aldığı yer yine tezgahta işini yapan, yetenekli takı işi yapanlar genelde ki bunu yapan arkadaşım da vardı. sattığı para ile şu fiyatlar arasında uçurum var tabi.. ah işte kapitalizm geyiklerine dalmayayım dedim ama geç oldu sanırım :)

neyse devir malum o yüzden ille de bileklik ise en azından şöyle bir şey hepsinden daha güzel. mcdn01.gittigidiyor.net
  • kronik mutsuz  (20.02.18 23:17:12)
@kronik mutsuz;
Akıllı bileklikler bütçemi aşıyor biraz ama bakacağım.
Teşekkürler.
  • mutekebbir  (20.02.18 23:30:29)
300 liraya dışarıda 10 liraya satılan bilekliğini markalısını almak istediğinize emin misiniz? illa 300 lira verecekseniz daha mantıklı seçenekler düşünebilirsiniz bence.

  • ghilleinthemist  (20.02.18 23:35:06)
@mutekebbir, bunlar zaten hep 300 civarı. gear fit gibi bir akıllı bileklik de 300 lira. bi göz önünde bulundurun derim.

  • mehmed resad  (20.02.18 23:42:03 ~ 23:42:18)
5-10 liralık gibi duruyorlar. Bana hediye gelse “iyi pek masrafa girmemişsin sevindim” derdim.

  • sekerse tehlike  (21.02.18 01:38:14)
6 ve 7'yi beğendim ama fiyatlar çok uçuk.

  • runagain  (21.02.18 07:10:00)