[]

avukatlara soru - icraya itiraz süresi

merhabalar,

icra kağıdında yazan yedi (7) günlük itiraz süresi yedi iş günü müdür, yoksa bildiğimiz yedi gün müdür?

teşekkürler!

 
7 gün. Tebliğ günü sayılmaz, ertesi günden itibaren 7 gün içinde itiraz etmek lazım. Bugün geldiyse haftaya salı mesai saati bitimine kadar itiraz edilebilir.


  • signore  (20.02.18 15:41:16) 
bildigimiz 7 gun.


  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (20.02.18 15:43:06) 
İtirazın son günü tatile denk geliyorsa, tatilden sonraki ilk mesai günü sonuna kadar itiraz hakkın var.


  • boran79  (21.02.18 01:16:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.