İşyerinde sürekli aynı işleri yapmak

Aşırı kurumsal bir şirkette stajyer avukatım. Habire aynı işleri yapıp duruyorum, az buçuk da olsa olduğuna inandığım hukuk bilgim köreliyor. Hep ezbere iş yapıyorum, her şeyin yapılmışı var onun üzerinden işler dönüyor. Bu konuda ne yapmam gerekir?

is hayatina hosgeldin kanka.

  • baldur2  (20.02.18 15:06:32)
Abi hoşbulmadım ya. Böyle şey mi olur? Zombiye mi döneceğiz bölüm sonunda nereye çıkacak yolun sonu anlamadım ben

  • nihilist at  (20.02.18 15:09:32)
Özel bir ofise geç, kurumsal şirkette stajyerler pek bir şey öğrenemiyor.

  • cabiday  (20.02.18 15:16:03)
ee madem bundan şikayetçisin kendin için bir şeyler yap, işinle alakalı yenilikleri kendine uygula..

stajyer olman avantaj belki de, sonrasında çalışacağın yerin performansına olumlu katkı sağlayacak bir yer olmasına dikkat edersin.
  • redeath  (20.02.18 15:19:28)
asteğmen olarak tek çizgi askere gittim 5 ay hastane telefonuna baktım 6 ayda faks çektim. tek yıldızlı amirken bile. sora memur oldum mesleğimle alakalı olmayan her şeyi yapıyorum. iş hayatı leş hayatı.

  • mikahakkinen  (20.02.18 15:27:49)
O zaman yeni arayislara girmek gerekiyor. Ya mevcut isinle beraber baska gelisim alani yaratacaksin, ya da alternatif is bulacaksin. Bu farkindalik olustuktan sonra insan kendini gelistirmek icin bir sey yapmadigi surece surekli sikayet eden, hicbir seyden memnun olmayan, etrafindaki insanlarin da enerjisini somuren bir seye donusuyor, en tehlikelisi o bence.

  • logic  (20.02.18 15:44:10)
ben de aynı bahsettiğin şartlar altında çalışırken işyeri değiştirdim. uzun uzun dertleşebiliriz. ben de stajyer avukatım.

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (20.02.18 16:38:00)