doğum günü hediyesi olarak bağış yapılabilecek kurum

annemin doğum günü için bir kuruma bağış yapmak istiyorum. daha önce alikev'e ve tema'ya yaptım. doğum günü bağışları için sertifika hazırlayan ve bunu mail olarak gönderen bir kurum olmalı. hayvan haklarını koruyan bir kurum ya da çağdaş bir eğitim kurumu olabilir. kadın hakları koruyucusu bir kurum da olabilir. böyle bir öneriniz varsa alırım, teşekkür ederim.

düzeltme ve ek:
özellikle sormak istediğim şu, "bağış karşılığı sertifika gönderen kurumlar hangileri?"
bugün bir doğum günü kutlamam gerekiyor ve sertifika göndermeyen kurumlar -en azından bugün için- benim ihtiyacıma cevap vermiyor.

Koruncuk Vakfı

  • mutekebbir  (20.02.18 12:30:28)
tohum otizm. down sendromlular vakfı.

  • mikahakkinen  (20.02.18 12:42:16)
ihtiyaç haritası
tegv

  • pinkket  (20.02.18 12:44:01)
www.wwf.org.tr
Panda, kaplan, deniz kaplumbağası vs evlat edinebiliyorsunuz. Sertifika da gönderiyor.

  • kobuzchu kiz  (20.02.18 12:44:55)
edit: ekleme: darüşşafaka

  • pinkket  (20.02.18 12:51:54)
www.wwf.org.tr +1

eşimin yeni işi için buraya bağış yapmıştım. belli bir tutarın üstünde pelüş panda oyuncağı hediye ediyorlar. küçük, çok sevimli bir oyuncak. tavsiye ederim
  • silah taciri  (20.02.18 13:20:06)
Leyladan sonrada direk bi hasta miniğe hediye qlabilirsin.

  • Aerdem  (20.02.18 14:45:13)
hediye bağış konusunu çözdüm ama bu başlık bundan sonra hediye almam gerektiğinde başvuracağım bir kaynak haline geldi. herkese önerileri için teşekkür ederim.

  • robin crusoe  (20.02.18 15:10:43)
WWF diyorum bende +1

  • kamyonsans  (20.02.18 15:14:36)
Haysev
Bi de bulunduğunuz şehirdeki hayvan derneği olabilir. Çok fazla klinik borçları oluyor çünkü. Bizimki Kocaeli doğa ve hayvan severler derneği mesela. Sizin şehrinizde de vardır belki

  • mutlusismankedi2015  (20.02.18 19:47:27)