Beşiktaş Çarsı lezzet durakları

Istanbuldaki Besiktas semti konumuz:)Besiktas Carsıdaki lezzet duraklarını yazalım hadi.Salaş,lüks farketmez.Ben baslıyayım.

1)Karadeniz Döner♡ Benim Türkiyede yedigim en iyi döner,sıra beklemeye değiyor.:)

2)Kafadaroglu Baklava♡ Burada sütlü nuriye yemeden ölmeyin,en iyi yapan yerlerden biri.

3)Soydan Tursuları♡ Her daim taze ve tuzu yerinde tursular.Tursu suyu enfes.

4)7-8 Hasanpasa firini♡ Paskalya cöregi en iyilerden.Tatlı,tuzlu karısik kurabiyeleri de denenmeli.

5)Ekler pasta sanatı. Eklerler her daim taze, güzel cesitler var.

6)Elde Börek: Fiyatlae biraz tuzlu olsa da ben zeytinyaglilarini cok seviyorum.Sarmalari da lezzetli.

7)Mudurnu tavukculuk:Biraz salas bi yer ama tavuklarinin tadini cok begeniyorum.

balkan

  • mayeskuel  (20.02.18 00:56:38)
kartal nalbur.

best tiner istanbul'Da.
  • nigeo  (20.02.18 05:05:55)
Güzel liste olmuş. Kafadaroğlu nu duymadım bir tek kalanı benimde sevdiğim yerler. Hele Mudurnu gerçekten güzel piliç döner yapan mekanlardan.
.
Ek olarak ebyaz lokantası : kuru fasulye pilav çorba için esnaf lokantası tarzı meşhur zaten
Doğu Karadeniz pide : buranında et döneri çok güzeldir lavaşı bol unludur turşusunu güzelinden kullanır.
Pide park : burasıda orjinal tereyağı kaşar pastırma vs kullanır zaten tezgaha bakınca anlaşılır güzeldir
Yes kardeşler: bu Fulya'ya doğru arabada yapılan kebapları var az öteye dükkanda açtılar bütün taksiciler şöförler buradan yer özellikle tavuk şişi güzel buranın,
Mercan kebap: buranın ben adanasını ve çiğköftesini çok beğeniyorum.
Etibeyaz : burasıda güzel tavuk dürüm yapıyor zincir şube ama sebzeli Bodrum döneri seven için güzel alternatif.2 sos koyuyorlar içine
Balkan lokantası: ucuz ev yemeği yemek için tercih ediyorum, ara ara kalite düşüşü olsada genel manada ortalama üstüdür.
Mirzaoğlu köfte: ya ben bunlar kadar güzel köfte yapanını görmedim hem köfteleri güzel hem soğanı iyi yağlıyorlar hem ekmekleri unonun her şey uyumlu valla gerçekten en çok tavsiye edebileceğim yer.

Kokoreç için gala kokoreçi tercih ediyorum.

Asla yemem dediğim mekanlar :
tane diye bir yer var şair nedimde kuru fasulye yapıyorlar tercih etmem.
Ali baba kebapçısı kapısından girmem.
katık dürüm var bence hijyene inanan biri kapısından geçmemeli.
Sinop mantıcısı var. Kapısından ben girmem.
Bu Kartal'dan abbasaağaya çoüıkarken kumrucu falan var. Hijyenik bulmuyorum orayıda
  • alp9900  (20.02.18 07:09:18)
çarşıda değil yazacağım yerler ama yakın konum olarak.
B blok diye şirin bi cafe var. akaretlerde lets coffee'yi geçince. süper bi cheesecake'i var san sebastian cheesecake diyolar.

biber burger - ortaköy yolunda, burgerler güzel.
  • contavolta  (20.02.18 09:35:22)
asla yenmemeli bi yer aklima geldi. bi kofteci var islek bi yerde ortalarda kosede. yedigim en rezil seydi,

  • mayeskuel  (20.02.18 10:18:37)
su videoya gore ( www.youtube.com )

Ciğerci Naci Usta
Neşe Mantı
Tane
Baba Söğüş
Bier Garten

benim sevdiklerim yukarda yazilan eklerci, tursucu ve kafadaroglu.
asla yemem dedigim bir tantunici var, o da abusta. o kadar pis ki ortam :(
  • jimicik  (20.02.18 11:11:56)
köfteci toto

  • makinist  (20.02.18 21:55:24)
çıtır lahmacun un lahmacunu hakkaten çıtrdı. fena değil

  • faik abi  (20.02.18 23:05:18)
Baba Söğüş <3

  • fotrsapka  (20.02.18 23:14:20)