Aynı anda birkaç kişiyle flörtleşmek aldatma sayılır mı?

Birkaç kişiyle görüşüyorsunuz ancak hiçbiriyle adı konmuş bir şey yok. Aralarından birisini seçiyorsunuz ve sevgili olmaya karar veriyorsunuz. Bu olayda seçilen ve sevgili olunan kişi siz olsaydınız kendinizi aldatılmış hisseder miydiniz?

Cevaplara yaş ve cinsiyet bilgilerinizi de eklerseniz sevinirim.

Görüşmek /flörtleşmek ayrımı iyi çizilmeli. Birileriyle sadece tanışmak için ilk birkaç seferi görüşüyorsam pek sıkıntı değil ama flörtleşme giriyorsa işin içine, yani kurdur, iltifattır, duygudur o zaman yalnız bir kişi olmalı.
Yani benimle görüşen bir kişi ile güzel bir samimiyetimiz olduysa, flörtleşiyorsak başkaları olması rahatsız eder tabii.
26e
  • senolll  (19.02.18 14:35:12)
flörtleşmelerden birinde duygular devreye girmeye basladiktan sonra digerleri devam ediyorsa rahatsiz olurum. yanlis bulmaktan bahsetmiyorum, bunun siradan bir sey olduguna da ikna olabilir insan ama rahatsiz olmayi engellemez.

  • her giriste sifresini unutan adam  (19.02.18 14:56:24 ~ 14:58:12)
Şimdi çirkefleşeceğim. Ben okuduğumda otomatikman "Diğerleri ne hisseder" gibi anladım ama meğerse onların adı bile geçmiyor, seçilen insan için soruluyormuş. İnsanların duyguları var. Birine kur yapıp, umut verip sonra "adı konmuş bişey yok zaten" diye bırakmak çok acımasızca, insanlar sizin de onlar gibi duygu taşıdığınızı varsayıyorlar ve sizinle ilgili hayaller kurabiliyorlar. Çok ah alırsınız.

  • :)  (19.02.18 15:30:47)
Valla devir böyle, aldatma filan sayılmaz.
30K

  • lcha  (19.02.18 16:13:41)
Hayır, hissetmezdim. Adı konana kadar sorun yok.

27, Erkek.
  • yirmisantim  (19.02.18 16:48:21)
Sistem böyle yürüyor zaten tek tek denesen ömür yetmez.

  • gozu acik sevisen yahudi  (19.02.18 17:16:19)
Ortada ilişki yokken birden fazla kişiyle flörtleşmede herhangi bir sorun yok bana göre. Çok normal.

  • i m cool with that  (19.02.18 21:30:12)
Adi konana kadar aldatma saymam, hatta hak da veririm.
34k

  • aychovsky  (19.02.18 21:40:04 ~ 21:40:11)
1- Aldatma sayılmaz.
2- Ben bu tarzda hareket eden bir adamım.
3- Ama bu kafa yapısına sahip bir kadın bana itici gelirdi.

36E
  • twelfth  (20.02.18 11:08:48)
gözleri açık dolaşmak tehlikeli abartıldığında zamanla kendinize ait bir gözünüz kalmayabilir dikkat

  • lubbullub  (21.02.18 07:17:38)